Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Jazykově poznávací zájezd do Anglie.

Naši žáci vyrazili zlepšovat své dovednosti v anglickém jazyce na jazykově poznávací zájezd do Anglie. V přímořském městě Hastings je po dlouhé cestě přivítaly jejich hostitelské rodiny. Každé ráno žáci navštěvovali místní jazykovou školu Major Study Tours v kongresových prostorách hotelu Victoria přímo na plážové promenádě. Po obědě se žáci vydávali objevovat krásy okolí,
například Hastings Castle, Smugglers Caves či křídové útesy Seven Sisters. Dalším výletem bylo lázeňské město Brighton, jehož krásy pozorovali z atrakce i360 ve výšce 138 metrů.

Poslední den výuky uplatnili žáci své nabyté vědomosti v praxi mezi místními. V centru oslovovali kolemjdoucí a kladli jim otázky z historie města Hastings. Odpoledním výletem byly dvě vesničky – první vesnice Battle proslula bitvou krále Herolda a Viliama Dobyvatele, druhá vesnička Rye, která byla v minulosti pirátským přístavem, ačkoliv neleží přímo u moře, ale na řece Rother.

V pátek žáky čekal poslední výlet, a to celodenní návštěva hlavního města. V Londýně prošli okolo mnoha známých památek, krmili veverky ve St. James ‘s parku a navštívili mnoho obchodů nebo jen vychutnávali krásy velkoměsta. Po velmi dlouhém dni se těšili na odpočinek během cesty domů, ale nevěděli, že je čeká ještě jedno dobrodružství, a to prodloužení pobytu v Doveru díky rozbitému autobusu. V odbavovací hale pro pěší pasažéry na trajekt z Doveru do Calais tak přečkali 18 hodin, než dorazil náhradní autobus a konečně mohli vyrazit na cestu do svých domovů.
Ing. Veronika Ambrozová

Jazykově poznávací zájezd do Anglie 2024.

Zlepšujeme se v anglickém jazyce.

Aktuality

Image

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

13.6.2024

Rozloučili jsme se s letošními maturanty

Image

Odborná stáž žáků v Itálii

13.6.2024

Získáváme znalosti v zahraničí

Image

Informace platba adaptační kurz

12.6.2024

Platba adaptační kuŕz

Image

Závody na in line bruslích

30.5.2024

Máme stříbrnou medaili

Image

Kurz Podpora a rozvoj sebepéče klientů sociálních služeb

24.5.2024

Pod záštitou NROS Kurz podpora a rozvoj sebepéče klientů sociálních služeb

Kontakty

+420-312 243 123
Havířská 1141, 272 01 Kladno
svzs@svzskladno.cz