Kontakt

Školní budova je umístěna v centru města, asi 250 m od kladenského zámku a náměstí. Autobusová, vlaková a městská hromadná doprava je dobře dostupná stejně jako ubytovací zařízení.

Sekretariát
Sekretariát
Sekretářka
svzs@svzskladno.cz
+420-312 243 123
Studijní oddělení
Gabriela Bouzková
Studijní oddělení
bouzkova@svzskladno.cz
+420-312 243 123
Ekonomický úsek
ekonom@svzskladno.cz

Adresa školy
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
Havířská 1141, Kladno, 272 01
IČ: 00066729
Důležité kontakty
Datová schránka: 4jiybpe
Pověřenec pro ochranu osobních údajů: PaedDr. Pavel Skácelík, Ph.D. | gdpr@skacelik.cz
Telefonní seznam
JménoFunkcePředmětye-mailKabinetPatro
Cibíková Věra, Mgr.učitelkaodborné předmětycibikova@svzskladno.cz342
Cízová Jana, RNDr.učitelkaMa, Biocizova@svzskladno.cz331
Dlouhá Michaela, Mgr.učitelkaMa, Che, Iktdlouha@svzskladno.cz4přízemí
Fiala Vít, Ing.učitelekonomické předmětyfiala@svzskladno.cz161
Hauznerová Jiřina, PhDr.učitelkaodborné předmětyhauznerova@svzskladno.cz462
Homová Zdeňka, Mgr.učitelkaČj, Lev, Biohomova@svzskladno.cz2přízemí
Hradecká Jana, Bc.učitelkaodborné předmětyhradecka@svzskladno.cz462
Hrušová Věra, Mgr.učitelkaTevhrusova@svzskladno.cz5přízemí
Hummlová Jana, Mgr.učitelkaodborné předmětyhummlova@svzskladno.cz462
Jirkovská Danušeučitelkaodborné předmětyjirkovska@svzskladno.cz221
Kolář Jan, Mgr.učitelAj, Kaj, Obnkolar@svzskladno.cz261
Kusáková Martina, Mgr.učitelkaodborné předmětykusakova@svzskladno.cz5přízemí
Lincová Petra, Mgr.učitelkaodborné předmětylincova@svzskladno.cz5přízemí
Mejtská Irena, Mgr.učitelkaTevmejtska@svzskladno.cz5přízemí
Mikešová Petra, Mgr.učitelkaodborné předmětymikesova@svzskladno.cz221
Moravuszová Lenka, Mgr.učitelkaodborné předmětymoravuszova@svzskladno.cz342
Nedvědová Jaroslava, Mgr.učitelkaTevnedvedova@svzskladno.cz5přízemí
Němcová Olga, Mgr.učitelkaAj, Hvnemcova@svzskladno.cz331
Novák Zdeněk, Mgr.učitelIkt, Fynovak@svzskladno.cz422
Oliveriusová Ludmila, RNDr. CSc.učitelkaodborné předmětyoliveriusova@svzskladno.cz331
Pelcová Lenka, Bc.učitelkaodborné předmětypelcova@svzskladno.cz221
Řezáčová Lenka, Mgr.učitelkaAj, Kajrezacova@svzskladno.cz2přízemí
Strejčková Alice, Mgr.učitelkaodborné předmětystrejckova@svzskladno.cz221
Stuchlá Lada, Mgr.učitelkaodborné předmětystuchla@svzskladno.cz221
Svobodová Jitka, Mgr.zástupce ředitelePrpsvobodova@svzskladno.cz161
Šťastná Martina, Mgr. učitelkaČj, Aj, Levstastna@svzskladno.cz2přízemí
Taubrová Hana, Mgr.vedoucí knihovny-taubrova@svzskladno.czknihovnapřízemí
Tomsová Daniela, RNDr.ředitelkaChetomsova@svzskladno.cz181
Trešlová Jana, Mgr.učitelkaBio, odborné předmětytreslova@svzskladno.cz462
Vaňásková Šárka, Mgr.učitelkaNj, Rj, Děvanaskova@svzskladno.cz261
Veselá Zora, PhDr.učitelkaRj, Krjvesela@svzskladno.cz4přízemí
Volná Zuzana, Mgr.učitelkaodborné předmětyvolna@svzskladno.cz462
Vondrovský Václav, Mgr.učitelČj, Lev, Obnvondrovsky@svzskladno.cz2přízemí
Zacharovová Jitka, Mgr.učitelkaChe, Bi, Ljzacharovova@svzskladno.cz4přízemí
Máte nějaký dotaz?
Pokud se chcete na něco zeptat, můžete nám napsat vyplněním a odesláním tohoto formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve.

* Hvězdičkou označené položky jsou povinné

Kontakty

+420-312 243 123
Havířská 1141, 272 01 Kladno
svzs@svzskladno.cz