Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Kontakt

Školní budova je umístěna v centru města, asi 250 m od kladenského zámku a náměstí. Autobusová, vlaková a městská hromadná doprava je dobře dostupná stejně jako ubytovací zařízení.

Sekretariát
Sekretariát
Sekretářka
svzs@svzskladno.cz
+420-312 243 123
Studijní oddělení
Gabriela Bouzková
Studijní oddělení
bouzkova@svzskladno.cz
+420-312 243 123
Ekonomický úsek
ekonom@svzskladno.cz

Adresa školy
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
Havířská 1141, Kladno, 272 01
IČ: 00066729
Důležité kontakty
Datová schránka: 4jiybpe
Pověřenec pro ochranu osobních údajů: PaedDr. Pavel Skácelík, Ph.D. | gdpr@skacelik.cz
Telefonní seznam
JménoFunkcePředmětye-mailKabinetPatro
Ambrozová Veronika, Ing.učitelkaAj, Ekoambrozova@svzskladno.cz12přízemí
Benešová Tereza, Ing., Ph.D.učitelkaAjkralickova@svzskladno.cz4přízemí
Cibíková Věra, Mgr.učitelkaodborné předmětycibikova@svzskladno.cz301.patro
Cízová Jana, RNDr.učitelkaMa, Biocizova@svzskladno.cz331.patro
Červená IvanaučitelkaOdborné předměnycervena@svzskladno.cz34přízemí
Dlouhá Michaela, Mgr.učitelkaMa, Chedlouha@svzskladno.cz4přízemí
Dušek Lukáš Mgr.učitelAjdusek@svzskladno.cz331.patro
Froňková Radka, Ing.učitelkaIkt, Fy, Mafronkova@svzskladno.cz331.patro
Hájková Lucie, Bc.učitelkaodborné předmětyhajkova@svzskladno.cz462.patro
Hauznerová Jiřina, PhDr.učitelkaodborné předmětyhauznerova@svzskladno.cz10přízemí
Hečková Martina, Mgr.učitelkaodboré předmětyheckova@svzskladno.czxx
Homová Zdeňka, Mgr.učitelkaČj, Lev, Biohomova@svzskladno.cz2přízemí
Horáčková Jana Alžběta, Mgr.učitelkaAjhorackova@svzskladno.cz12přízemí
Hummlová Jana, Mgr.učitelkaodborné předmětyhummlova@svzskladno.cz461.patro
Chvojová Valerie, Mgr.učitelkaChe, Bio, Somchvojova@svzskladno.cz4přízemí
Jirkovská Danušeučitelkaodborné předmětyjirkovska@svzskladno.cz221.patro
Kolář Jan, Mgr.učitelAj, Obnkolar@svzskladno.cz261.patro
Korfová Kateřina, Mgr.učitelkaodborné předmětykorfova@svzskladno.cz462.patro
Kusáková Martina, Mgr.učitelkaodborné předměty, Psykusakova@svzskladno.cz5přízemí
Libertová Karla, Mgr.učitelkaodborné předmětylibertova@svzskladno.cz331.patro
Lincová Petra, Mgr.učitelkaodborné předmětylincova@svzskladno.cz5přízemí
Maršnerová Alena, Mgr.učitelkaTevmarsnerova@svzskladno.cz5přízemí
Mikešová Petra, Mgr.učitelkaodborné předmětymikesova@svzskladno.cz221.patro
Matějovičová Dana Mgr.učitelkaodborné předmětymatejovicova@svzskladno.cz301.patro
Moravuszová Lenka, Mgr.učitelkaodborné předmětymoravuszova@svzskladno.cz342.patro
Náplavová Alena, Bc.učitelkaodborné předmětynaplavova@svzskladno.cz462.patro
Nedvědová Jaroslava, Mgr.učitelkaTevnedvedova@svzskladno.cz5přízemí
Nosková Silvie, Mgr.učitelkaAJnoskova@svzskladno.cz461.patro
Novák Zdeněk, Mgr.učitelIkt, Fynovak@svzskladno.cz422.patro
Nováková Zuzana Mgr.učitelkaOdborné předmětynovakova@svzskladno.cz5přízemí
Novotná Irena, Mgr.učitelkaTevnovotna@svzskladno.cz5přízemí
Pelcová Lenka, Bc.učitelkaodborné předmětypelcova@svzskladno.cz221.patro
Pucholtová Romana, Mgr.učitelkaodborné předmětypucholtova@svzskladno.cz12přízemí
Rubešová Petra, Mgr.učitelkaČj, Děrubesova@svzskladno.cz2přízemí
Řezáčová Lenka, Mgr.učitelkaAjrezacova@svzskladno.cz2přízemí
Straňák Peter, Ing.učitelIkt, Ekostranak@svzskladno.cz422.patro
Strejčková Alice, Mgr.učitelkaodborné předmětystrejckova@svzskladno.cz221.patro
Stuchlá Lada, PhDr.učitelkaodborné předmětystuchla@svzskladno.cz221.patro
Svobodová Jitka, Mgr.zástupce ředitelePrpsvobodova@svzskladno.cz161.patro
Šklubalová Helena, Mgr.učitelkaodboré předmětysklubalova@svzskladno.czxx
Taubrová Hana, Mgr.vedoucí knihovny-taubrova@svzskladno.czknihovnapřízemí
Tomsová Daniela, RNDr.ředitelkaChetomsova@svzskladno.cz181.patro
Trešlová Jana, Mgr.učitelkaBio, odborné předmětytreslova@svzskladno.cz462.patro
Vaňásková Šárka, Mgr.učitelkaNj, Rj, Děvanaskova@svzskladno.cz261.patro
Volná Zuzana, PhDr.učitelkaodborné předmětyvolna@svzskladno.cz462.patro
Vondrovský Václav, Mgr.učitelČj, Lev, Obnvondrovsky@svzskladno.cz2přízemí
Zacharovová Jitka, Mgr.učitelkaChe, Bi, Ljzacharovova@svzskladno.cz4přízemí
Máte nějaký dotaz?
Pokud se chcete na něco zeptat, můžete nám napsat vyplněním a odesláním tohoto formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve.

* Hvězdičkou označené položky jsou povinné

Kontakty

+420-312 243 123
Havířská 1141, 272 01 Kladno
svzs@svzskladno.cz