Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Sponzoři

CompuGroup Medical

Od školní roku 2021/2022 se významným sponzorem naší školy stala firma CompuGroup Medical, Česká republika s.r.o., která nám pro výuku oboru diplomovaná všeobecná sestra v předmětu "Informační systémy ve zdravotnictví" poskytla za výrazně zvýhodněných finančních podmínek svůj cloudový ambulantní informační systém CGM MEDISTAR. 
Firma CGM vznikla v roce 2009 fúzí softwarových firem, jejichž vlastníkem byla mateřská společnost CompuGroup Medical, a je lídrem tuzemského trhu ambulantních informačních systémů. Její produkt CGM MEDISTAR představuje špičku mezi zdravotnickými informačními systémy splňující i ty největší nároky na vedení ordinace ambulantních lékařů, stomatologů a dalších specialistů.   

Více o CompuGroup Medical Česká republika na webových stránkách společnosti.  

Více o informačním systému CGM MEDISTAR na webových stránkách programu.

 

CGM MEDISTAR logo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

Prostředky Nadace rozvoje občanské společnosti The VELUX Foundations  v roce 2023/2024 byly využity pro úhradu certifikovaných kurzů pro naše žáky. Jedná se o kurzy Bazální stimulace a Českého znakového jazyka,Odemykání potenciálu pro středoškoláky, Certifikovaný kurz Bazální stimulace pro ošetřovatele... 

Děkujeme že pomáháte na cestě k lepší budoucnosti. 

Více o společnosti na webových stránkách ZDE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkujeme společnosti EUC ELUCIDATE za dotaci, díky které můžeme uspořádat v roce 2023/24 vánoční besídku, zahraniční odborný výjezd a maturitní ples.

Více o společnosti na webových stránkách ZDE

Kontakty

+420-312 243 123
Havířská 1141, 272 01 Kladno
svzs@svzskladno.cz