Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Projekt Erasmus+ Slovensko 2021

Stáž v Jeseni života konečně zahájena! Po půlročním odkladu jsme v pondělí 4.10.2021 slavnostně zahájili odbornou stáž v rámci programu Erasmus+ ve Velké Lomnici na Slovensku. Žáci 3. ročniku oboru Ošetřovatel zde absolvují svou souvislou praxi  v domově pro seniory. Zahájení proběhlo za krásného počasí na zahradě domova, za účasti vedení sociálního zařízení a naší paní ředitelky.


Stáž na Slovensku pokračuje! Mobilita ve Velké Lomnici probíhá každý den v domově seniorů Jeseń života. Účastníci denně pečují o své klienty a tráví s nimi volný čas. Hrají se stolní hry, trénuje na hudební nástroje, zpívá, slaví se narozeniny. V poslední teplé říjnové dny jsme zažili i závěr grilovací sezóny, klienti na zahradě trávili v hezkém počasí většinu dne.


Slavnostním předáním certifikátů a Europassů jsme ukončili naší mobilitu v programu Erasmus+ ve Velké Lomnici. Na prosluněné zahradě předala paní ředitelka Harabinová dokumenty všem 12 účastníkům stáže, ti na oplátku symbolickým dárkem poděkovali klíčovým zaměstnancům domova za podporu a pomoc. Poděkování se také dostalo klientům domova za spolupráci během mobility. V průběhu stáže žáci plnili předem stanovené úkoly, cíle odborné praxe se podařilo všem splnit, o čemž svědčí vyhodnocené Jednotky výsledků učení. Všem zúčastněným patří velký dík, mobilita bude nyní pokračovat diseminačními aktivitami ve škole.

Erasmus+ Slovensko 2021

Aktuality

Image

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

13.6.2024

Rozloučili jsme se s letošními maturanty

Image

Odborná stáž žáků v Itálii

13.6.2024

Získáváme znalosti v zahraničí

Image

Informace platba adaptační kurz

12.6.2024

Platba adaptační kuŕz

Image

Závody na in line bruslích

30.5.2024

Máme stříbrnou medaili

Image

Kurz Podpora a rozvoj sebepéče klientů sociálních služeb

24.5.2024

Pod záštitou NROS Kurz podpora a rozvoj sebepéče klientů sociálních služeb

Kontakty

+420-312 243 123
Havířská 1141, 272 01 Kladno
svzs@svzskladno.cz